آراد برندینگ
خانه / رادیاتور قرنیزی / بهترین جنس برای رادیاتور قرنیزی حرارتی چیست؟

بهترین جنس برای رادیاتور قرنیزی حرارتی چیست؟

جنس و متریال اولیه که پروفیلهای رادیاتور قرنیزی را می سازند در میزان حرارتی که از آنها ساتع می شود بسیار مهم است و طبق تحقیقات بهترین آلومینیوم برای ساخت آنها آلیاژ ۶۰۶۳ می باشد.
آلیاژ به کار رفته در رادیاتورهای قرنیزی، آلومینیوم می باشد که از نظر ضریب حرارتی به محیط و قیمت، نسبت به بسیاری از متریال دیگر موجود در بازار به صرفه است.
گروه تایید شده این آلومینیوم برای صنایع گرمایشی و حرارتی سری ۶۰۶۳ میباشد، که برای این مصارف باید از این آلیاژ استفاده کرد.
بهترین جنس برای ساخت رادیاتورهای قرنیزی حرارتی این گروه آلومینیوم از سوی سازمان ملی استاندارد سری ۶۰۶۳ معرفی شده و تمامی شرکت هایی که تولید کننده سیستم گرمایشی رادیاتور قرنیزی هستند باید از این آیین نامه طبعیت کنند در غیر این صورت، پروانه آن شرکت از سوی سازمان استاندارد، با جریمه هایی روبرو خواهد شد.
دلیل انتخاب این نوع آلیاژ از آلومینیوم برای پروفیلهای سیستم های نوین گرمایشی رادیاتور قرنیزی حرارتی به عنوان بهترین آنها، خصوصیت انتقال حرارت بالای این سری آلومینیوم می باشد که در میان دیگر آلیاژها میزان حرارتی که تولید می کنند بسیار بیشتر است و دلیل دوم انتخاب آن مقاومت به ضربه و خورندگی بالا می باشد که برای تجهیزات حرارتی بهترین جنس شناخته شده است.

منبع: ابزارآلات و شیرآلات ایران

مطلب پیشنهادی

سیستم نوین رادیاتور قرنیزی

فروش تاسیسات ساختمان و سیستم نوین رادیاتور قرنیزی

در صنعت ساختمان و بخش تاسیسات گرمایشی، رادیاتور قرنیزی جزو سیستم های نوین و تازه …

دیدگاهتان را بنویسید