آراد برندینگ
خانه / رادیاتور پنلی / تفاوت قیمت انواع رادیاتور پنلی

تفاوت قیمت انواع رادیاتور پنلی

تفاوت قیمت در انواع رادیاتور پنلی تابع چند فاکتور اساسی میباشد که از جمله آنها میتوان به ضخامت ورق، کیفیت اتصالات به کار رفته در آنها، اندازه طولی اشاره نمود.
انواع مختلف رادیاتورهای پنلی را معمولا از ورقهای فولادی تولید میکنند که برخی از این ورقها ضدزنگ میباشند و برای استفاده در این شرایط( سیستم گرمایشی) بسیار عالی هستند و اما برخی از شرکتهای تولید کننده از ورقهای معمولی برای ساخت رادیاتور پنلی بهره میگیرند تا به این طریقه بتوانند قیمت تولید را برای خود پائین آورند که این عامل در طولانی مدت و در زمان استفاده مصرف کنندگان آنها، با نشتی در قسمتهای مختلف باعث بروز مشکلاتی غیر قابل اصلاح میشود.
کیفیت اتصالات استفاده شده در انواع رادیاتور پنلی مانند زانوئی و سه راهی، نیز یکی دیگر از عوامل موثر در تفاوت قیمت محصولات شرکتهای مختلف سازنده این رادیاتورها میباشد.
اما عاملی که بیشتر از بقیه، خریدار و مشتری از آن اطلاع دارد اندازه طولی و ابعاد انواع رادیاتور پنلی میباشد که قطعا هر چه طول رادیاتور افزایش یابد، قیمت فروش آن نیز اضافه میگردد.
موارد بالا بعنوان مهم ترین عوامل در تفاوت قیمت رادیاتور پنلی میباشد و برای اطلاعات دقیق تر از موارد ذکر شده و مشاوره قبل از خرید انواع رادیاتور دیواری پنلی میتوانید با کارشناس ما تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

رادیاتور پنلی مشهد

پخش رادیاتور شوفاژ پنلی مشهد

پیشنهاد اکید فروشندگان شوفاژ های دیواری به خریداران انواع مختلف این رادیاتورها اعم از مدلهای …

دیدگاهتان را بنویسید