آراد برندینگ
خانه / رادیاتور پنلی / تفاوت قیمت خرید رادیاتور پنلی جدید ایرانی

تفاوت قیمت خرید رادیاتور پنلی جدید ایرانی

آیا میدانید که اکثر رادیاتور های پنلی جدید موجود در بازار، ایرانی هستند؟ آیا میدانید تفاوت قیمت فاحش این نوع رادیاتورها در معاملات و خرید و فروش ها چه دلیلی دارد؟
اگر برای خرید انواع رادیاتور دیواری پنلی به بازار تاسیسات شهر یا منطقه سکونت خود رفته باشید، حتما با اعلام قیمت از سمت فروشنده و تفاوت چشمگیر انواع رادیاتورهای پنلی جدید شوکه شده اید.
با جویا شدن دلیل این تفاوت قیمت در مدلهای مختلف رادیاتور پنلی، در بسیاری از موارد فروشندگان علت را ایرانی یا خارجی بودن رادیاتور های پنلی جدید عنوان میکند.
اما بایستی بدانید که با توجه به غنی بودن ایران از لحاظ منابع فولاد و ورقهای فولادی که از آنها در تولید انواع رادیاتور دیواری پنلی جدید استفاده میکنند، برای شخص یا شرکت وارد کننده این رادیاتورها، مقرون به صرفه و عاقلانه نمیباشد که قصد وارد کردن انواع رادیاتور پنلی را داشته باشد و اکثر برندهایی که به نام رادیاتور پنلی خارجی به شما معرفی مینمایند، ایرانی میباشد.
پس توصیه میکنیم که گول اظهارات فروشندگان متقلب را نخورید، چون در بیشتر از ۸۰ درصد مواقع رادیاتور پنلی ایرانی را بنام رادیاتور خارجی و با قیمتی مضاعف به خریدار معرفی مینمایند تا از این طریق بتوانند سود بیشتری به جیب بزنند.
قیمت اصلی انواع رادیاتور دیواری پنلی و پره ای را از این بازرگانی جویا شوید.

مطلب پیشنهادی

رادیاتور پنلی مشهد

پخش رادیاتور شوفاژ پنلی مشهد

پیشنهاد اکید فروشندگان شوفاژ های دیواری به خریداران انواع مختلف این رادیاتورها اعم از مدلهای …

دیدگاهتان را بنویسید