آراد برندینگ
خانه / رادیاتور ایران / تولید بهترین شوفاژ رادیاتور پنلی جدید ایران

تولید بهترین شوفاژ رادیاتور پنلی جدید ایران

چرا در بازار تاسیسات از رادیاتورهای خارجی به عنوان بهترین شوفاژ دیواری یاد میشود در حالی که انواع رادیاتور پنلی فولادی که توسط تجهیزات جدید در داخل ایران تولید میشوند، بسیار باکیفیت میباشند؟
متاسفانه تبلیغات غیر کارشناسانه و اشتباه از سمت برخی وارد کنندگان شوفاژ های پنلی فولادی که حتی بعضا در داخل ایران تولید میشود و تنها بر چسب و برند خارجی بر روی آنها درج میشود، باعث شده تا ذهنیت مشتری و خریدار به این سو کشیده شود.
ایران به عنوان بهترین تولید کننده و صادر کننده ورقهای فولادی در منطقه میباشد و لازم به یادآوری است که انواع شوفاژ رادیاتور پنلی را از ورقهای فولادی تهیه و به تولید میرسانند.
دستگاه ها و تجهیزات جدید که در شرکت های تولید کننده برای ساخت شوفاژهای پنلی از آنها بهره میگیرند نیز به صورت تمام اتومات بوده و حتی مراحل تست و آزمایشات نهائی توسط ربات های هوشمند صورت میگیرد.
با توجه به گفته های بالا، ملاحظه میشود که بهترین برندهای رادیاتور پنلی فولادی متعلق به شرکتای داخل ایران میباشد و تنها حمایت اشتباه از وارد کنندگان باعث شده تا مردم عادی و خریداران محترم نیز به همین سمت و سو کشیده شوند.

مطلب پیشنهادی

رادیاتور دیواری ایران

صادرات شوفاژ رادیاتور دیواری ایران

با توجه به این نکته که کشور ایران دارای منابع عظیم فولاد با کیفیت بالا …

دیدگاهتان را بنویسید