آراد برندینگ
خانه / رادیاتور قرنیزی / خدمات مربوط به رادیاتور قرنیزی در خراسان

خدمات مربوط به رادیاتور قرنیزی در خراسان

استان خراسان برای اولین بار شاهد حضور دفتر بازرگانی و خدمات اختصاصی مربوط به سیستم های گرمایشی رادیاتور قرنیزی میباشد. این دفتر چندین ماه است فعالیت خود را به صورت تمام وقت آغاز کرده است.
در این واحد صنفی خدمات فنی سیستم های گرمایشی و برودتی حرارتی، کلیه خدمات مربوط به این نوع رادیاتورهای قرنیزی انجام می پذیرد و هم استانی های محترم میتوانند با مراجعه حضوری به این دفتر یا تماس با شماره های آن درخواست خود را ثبت کنند تا در اولین فرصت گروه تکنیسین خدمات این گروه بازرگانی به محل ساختمان مشتری اعزام شوند.
این دفتر تمامی خدمات مربوط به رادیاتور قرنیزی، اعم از ثبت سفارش، تهیه جنس و ارسال برای مشتری، نصب و راه اندازی و حتی رفع مشکلاتی از قبیل نشتی اتصالات سیستم های قدیمی تر رادیاتور قرنیزی و تعویض اتصالات شکسته و… در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه در تمامی شهرهای استان خراسان به انجام می رساند.
از همکاران علاقه مند به همکاری در زمینه خدمات مربوط به رادیاتورهای قرنیزی حرارتی در سایر شهرها درخواست می شود تا برای شروع همکاری و یا آموزش جهت نصب و راه اندازی و رفع مشکلات سیستم های گرمایشی با این دفتر در تماس باشند.

منبع: ابزارآلات و شیرآلات ایران

مطلب پیشنهادی

سیستم نوین رادیاتور قرنیزی

فروش تاسیسات ساختمان و سیستم نوین رادیاتور قرنیزی

در صنعت ساختمان و بخش تاسیسات گرمایشی، رادیاتور قرنیزی جزو سیستم های نوین و تازه …

دیدگاهتان را بنویسید