آراد برندینگ
خانه / رادیاتور ایران / خرید اینترنتی رادیاتور پنلی دوکنوکتور ساخت ایران

خرید اینترنتی رادیاتور پنلی دوکنوکتور ساخت ایران

آیا اطلاع دارید در خرید اینترنتی انواع سیستم های حرارتی ساخت کشور ایران مانند رادیاتور پنلی فولادی دوکنوکتور، که برای ایجاد گرمایش مطلوب در ساختمان کاربرد دارند، به چه نکاتی بایستی توجه داشت؟
یکی از مواردی که باید قبل از خرید اینترنتی انواع رادیاتور پنلی تک کنوکتور و دوکنوکتور به آن دقت داشت و از فروشنده یا شرکت تولید کننده جویا شد، ضخامت ورق فولادی میباشد که از آنها در ساخت این نوع رادیاتورهای پنلی استفاده میکنند.
در اینجا گفتن چند نکته کاربردی برای خریداران انواع رادیاتور پنلی دوکنوکتور که در داخل ایران ساخته میشود و یا بصورت عمده، از کشورهای اروپائی وارد میشوند، خالی از لطف نیست و بایستی حتما مورد توجه قرار گیرد.
اولین نکته مهم در خرید اینترنتی این سیستم حرارتی جدید، ضخامت ورق اصلی رادیاتورهای پنلی میباشد که هر چه ضخامت آن کمتر باشد ضریب گرمایشی و راندمان این رادیاتور را افزایش میدهد، اما باید دقت نظر داشت که حتی این مسئله نیز پیرو استانداردهای خاص خود است و بیشترین رادیاتورهای پنلی ساخت ایران از ورقهای فولادی با ضخامت ۱٫۱۵ و ۱٫۲ میلیمتر بهره میگیرند که از لحاظ استاندارد مورد تائید قرار میگیرد.
نکته دوم و مسئله حائز اهمیت که کمتر مورد تفحص خریداران انواع رادیاتور پنلی قرار میگیرد و بسیار در میزان گرمادهی تاثیرگذار است، ضخامت ورق مربوط به کانوکشن داخل بلوکه رادیاتور یا همان کنوکتور است که ضخامت این ورق نیز در حدود ۰٫۴ میلیمتر بهترین و بیشترین کارائی را از خود نشان میدهد.
موارد دیگری نیز در خرید اینترنتی انواع رادیاتور پنلی اهمیت دارد که در فرصت های بعدی به آن می پردازیم.

مطلب پیشنهادی

رادیاتور دیواری ایران

صادرات شوفاژ رادیاتور دیواری ایران

با توجه به این نکته که کشور ایران دارای منابع عظیم فولاد با کیفیت بالا …

دیدگاهتان را بنویسید