آراد برندینگ
خانه / رادیاتور قرنیزی / صادرات سیستم گرمایشی جدید رادیاتور قرنیزی

صادرات سیستم گرمایشی جدید رادیاتور قرنیزی

بازار صادرات، یکی از چشم اندازهای فروشندگان و تولید کنندگان سیستم های جدید رادیاتور قرنیزی می باشد که به تازگی حساب ویژه ای روی آن باز کرده اند.
با فروش و عرضه سیستم های جدید گرمایشی، مانند رادیاتور قرنیزی به بازار ساختمان و تاسیسات، و استقبال عالی و کم نظیر انبوه سازان و حتی مصرف کنندگان عمومی از این کالای لوکس ساختمانی، اکنون نمایندگان نزدیک به مرزهای خارجی کشور، با پیشنهادهایی مواجه شده اند که بازرگانان سرشناس کشورهای همسایه، تقاضای خرید محصولات گرمایشی قرنیزی را از آنها دارند و بدین طریق، بازار را برای صادرات این محصول جدید هموار کرده اند.
باعث افتخار است که در حال حاضر تقاضای مشتریان در کشورهای مختلف، روزانه در حال افزایش است و میبایستی طی زمان کوتاهی، جهت پاسخگویی بهتر به نیاز مشتریان در خارج از کشور، اقدام به افتتاح دفاتر نمایندگی پخش و فروش در کشورهای مجاور بنمائیم.
صادرات سیستم گرمایشی جدید رادیاتور قرنیزی، جزو اهداف بلند مدت مسئولان شرکت تولیدی رادیاتورهای قرنیزی بوده، اما با افزایش تقاضا در خارج از مرزها، مدیران این شرکت را وادار کرده تا هر چه سریع تر به فکر اخذ نمایندگی های فعال در کشورهای همسایه، جهت صادرات و فروش محصولات گرمایشی رادیاتور قرنیزی بیفتند و اقدامات لازم را در برنامه های کاری خود قرار دهند.

منبع: ابزارآلات و شیرآلات ایران

مطلب پیشنهادی

سیستم نوین رادیاتور قرنیزی

فروش تاسیسات ساختمان و سیستم نوین رادیاتور قرنیزی

در صنعت ساختمان و بخش تاسیسات گرمایشی، رادیاتور قرنیزی جزو سیستم های نوین و تازه …

دیدگاهتان را بنویسید