آراد برندینگ
خانه / رادیاتور شوفاژ / ظرفیت حرارتی انواع رادیاتور شوفاژ دیواری

ظرفیت حرارتی انواع رادیاتور شوفاژ دیواری

آیا میدانید چه عواملی در میزان ظرفیت حرارتی و راندمان گرمایشی انواع شوفاژ های دیواری مانند رادیاتور پنلی و پره ای تاثیر مستقیم ایفا میکند؟
همانطور که میدانید شوفاژ رادیاتور دیواری را به دو گروه کلی تقسیم بندی میکنند که نحوه گرمادهی و میزان تولید گرما در این دو دسته با یکدیگر کاملا متفاوت میباشد.
گروه اول شامل انواع شوفاژهای آلومینیومی است که نحوه تولید آنها و نحوه محاسبات مربوط به ظرفیت حرارتی در آنها بر اساس تعداد پره آنها میباشد و معمولا رنج گرمادهی در هر پره از رادیاتورهای دیواری آلومینیومی، بین ۹۵ تا ۱۶۰ کیلوکالری عنوان میگردد.
دسته دوم شوفاژ های دیواری را رادیاتور های پنلی یا فولادی تشکیل میدهند که تولید و فروش آنها، به صورت بلوکه های استاندارد و غیر قابل تغییر میباشد.
اندازه طولی آنها بسیار متفاوت و در تمامی شرکت های تولید کننده ایرانی از ۴۰ سانت تا ۲۰۰ سانتی متر و حتی در اندازه های بیشتر و با سفارش مشتری ساخته میشوند.
ظرفیت حرارتی در شوفاژهای رادیاتور دیواری فولادی نیز بر اساس متر طولی محاسبه میشود که بسته به شرایط تولید آنها از ۱۷۰۰ تا ۲۴۰۰ کیلوکالری متغیر میباشد.
لازم به ذکر است هر کدام از نمونه های شوفاژ رادیاتور دیواری ساخته شده در ایران، مزایا و معایب خاص خود را دارند که توصیه میکنیم قبل از خرید با مشاوران ما تماس و راهنمائی دریافت کنید.

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید رادیاتور

مرکز خرید انواع رادیاتور شوفاژ

شوفاژ های حرارتی که در شرکت های داخلی تولید و در بازار تاسیسات ایران خرید …

دیدگاهتان را بنویسید