آراد برندینگ
خانه / رادیاتور قرنیزی / فروش بدون واسطه رادیاتور قرنیزی در ایران

فروش بدون واسطه رادیاتور قرنیزی در ایران

قیمت تمامی اجناس در ایران، بدلیل اینکه از تولید کننده تا مصرف کننده اشخاص متفاوتی حضور دارند، بسیار بالا میرود. از این رو این شرکت قصد دارد رادیاتور قرنیزی تولید خود را بدون واسطه به فروش برساند.
متاسفانه در کلیه بازارهای فروش داخلی، انواع کالاها و اجناس بدلیل وجود دلالان و واسطه هایی که به طریق گوناگون خود را در فروش جنس سهیم میکنند و گاها تولید کنندگان نیز بالاجبار و به منظور بالا بردن میزان فروش و غلبه بر هزینه های سنگین مربوط به فرآیند تولید، دست به چنین کاری میزنند و اقدام به همکاری می کنند، باعث می شود که تمام این افراد مبلغی را به قیمت فروش این کالاها و علی الخصوص در مورد سیستم های گرمایشی رادیاتور قرنیزی حرارتی بیافزایند و مشتری یا مصرف کننده نهایی، جنس را با قیمتی غیر متعارف مجبور به خرید باشد.
کم کردن این واسطه ها که هیچ زحمتی برای محصول نمی کشند و فقط فروشنده را به خریدار متصل میکنند، می تواند انقلابی در تمامی صنایع و بازارها به پا کند که مصرف کننده با کمترین واسطه یا بدون واسطه بتواند با ارزانترین قیمت محصول مورد نظر خود را خریداری کند.
به همین منظور این شرکت سعی دارد تا مستقیما و بدون حضور واسطه های اضافی، رادیاتورهای قرنیزی حرارتی را به فروش برساند تا از این طریق، قدم مهمی در صنعت ساختمان و تاسیسات سیستم های گرمایشی در ایران برداشته شود
منبع: ابزارآلات و شیرآلات ایران

مطلب پیشنهادی

رادیاتور قرنیزی

فروش و کارایی سیستم گرمایشی رادیاتور قرنیزی مدرن

از مدرن ترین سیستم گرمایشی حال حاضر جهان، می توان به شوفاژ رادیاتور قرنیزی اشاره …

دیدگاهتان را بنویسید