آراد برندینگ
خانه / رادیاتور قرنیزی / فروش تاسیسات ساختمان و سیستم نوین رادیاتور قرنیزی

فروش تاسیسات ساختمان و سیستم نوین رادیاتور قرنیزی

در صنعت ساختمان و بخش تاسیسات گرمایشی، رادیاتور قرنیزی جزو سیستم های نوین و تازه وارد محسوب می شود که علیرغم کوتاه بودن سابقه اجرای آنها در ایران، با استقبال نسبتا خوبی روبرو شده است.
صنعت ساختمان و تاسیسات ساختمانی، یکی از مهم ترین و اصولی ترین بخش های فعالیت عمرانی در تمامی کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته محسوب می شود. و گفتنی است که افزایش رونق کسب و کار و گسترش فعالیت در حوزه ساختمان سازی و تاسیسات، ارتباط مستقیمی با توسعه سایر صنایع در کشورها دارد.
صنعت تاسیسات ساختمان همواره نقشی مهم و اساسی در رشد تکنولوژی و صنایع وابسته به تاسیسات ساختمان ایفا نموده و در روند بهبودی اقتصاد کشور کمک شایانی کرده است.
سیستم های نوین رادیاتور قرنیزی حرارتی نیز در ایران با توجه به جمعیت بالای کشور و نیاز جامعه به ساخت و سازهای فراوان، اهمیت و مزیت های فراوانی دارد. اما متاسفانه با کم توجهی بعضی فروشندگان مواجه شده که آن هم تنها به دلیل ذینفع نبودن در خرید و فروش سیستم های نوین گرمایشی رادیاتور قرنیزی حرارتی می باشد چرا که اکثر آنها از دیرباز با فروش سیستم های قدیمی تر مثل رادیاتور دیواری امرار معاش کرده اند و اغلب فروشندگان فعال در زمینه خدمات تاسیسات ساختمان تا به امروز حاضر به همکاری با شرکت های تولید کننده رادیاتور قرنیزی نشده اند و متاسفانه این امر باعث شده تا تلاشی در مسیر بالا بردن اطلاعات شخصی خود در مورد سیستم های نوین گرمایشی رادیاتور قرنیزی نکنند و همان دانسته های ناقص خود را در اختیار مراجعه کنندگان و مشتریانی که سراغ رادیاتور قرنیزی را در بازار می گیرند، قرار دهند.

منبع: ابزارآلات و شیرآلات ایران

مطلب پیشنهادی

رادیاتور قرنیزی

فروش و کارایی سیستم گرمایشی رادیاتور قرنیزی مدرن

از مدرن ترین سیستم گرمایشی حال حاضر جهان، می توان به شوفاژ رادیاتور قرنیزی اشاره …

دیدگاهتان را بنویسید