آراد برندینگ
خانه / رادیاتور قرنیزی / فروش سیستم گرمایشی رادیاتور قرنیزی مدرن

فروش سیستم گرمایشی رادیاتور قرنیزی مدرن

از مدرن ترین سیستم گرمایشی حال حاضر جهان، می توان به شوفاژ رادیاتور قرنیزی اشاره کرد که در پایین توضیحاتی درباره آن می دهیم.
اصولا تمامی شوفاژها و رادیاتورهای موجود در بازار که برای تامین گرمایش مورد نیاز ساختمان های مسکونی استفاده می شوند، حرارتی که تولید می کنند را به روش های تابشی و جابجایی، به هوای اطراف خود منتقل می کنند و باعث بالا رفتن دمای هوای مجاور خود می شوند، که این امر در نهایت به گرم شدن محیط منجر می شود.
نسبت انتقال حرارت و گرمایشی که رادیاتورهای مدرن قرنیزی تولید می کنند و به روش تابشی به محیط ساتع می کنند تقریبا دو برابر انتقال حرارت این رادیاتورها به روش جابجایی می باشد.
درباره نحوه گرمایشی که رادیاتورهای قرنیزی به محیط انتقال می دهند باید توضیحاتی داد: آب گرم تولید شده در منابع انرژی در نظر گرفته شده برای ساختمان های مسکونی، مانند پکیج و موتورخانه از طریق لوله کشی به داخل اتاق ها و فضاهای دیگر ساختمان هدایت می شوند و وارد رادیاتورهای قرنیزی نصب شده در منازل می شوند و در اینجا این رادیاتورهای قرنیزی هستند که دمای آب گرم وارد شده به داخل لوله ها را گرفته و به هوایی که در مجاورت خود قرار دارند منتقل می کنند و باعث بالا رفتن دمای هوای محیط می شوند. که در نتیجه آن، دمای آب داخل لوله های قرنیزهای حرارتی، کاهش پیدا می کند و سپس توسط لوله های برگشت آب تعبیه شده در پشت این قرنیزها، به سمت موتورخانه یا پکیج ها روانه می شوند تا مجددا گرم شوند.
سیکل و چرخه ذکر شده در این نوع رادیاتورهای قرنیزی مدرن، به تناوب تکرار می شود، تا جایی که دمای فضای اتاق و ساختمان به حد آسایش انسان برسد.

منبع: ابزارآلات و شیرآلات ایران

مطلب پیشنهادی

رادیاتور قرنیزی

فروش و کارایی سیستم گرمایشی رادیاتور قرنیزی مدرن

از مدرن ترین سیستم گرمایشی حال حاضر جهان، می توان به شوفاژ رادیاتور قرنیزی اشاره …

دیدگاهتان را بنویسید