آراد برندینگ
خانه / رادیاتور پنلی / فروش عمده شوفاژ رادیاتور پنلی ایران

فروش عمده شوفاژ رادیاتور پنلی ایران

آیا از تفاوت رادیاتور های پنلی فولادی ساخت ایران با انواع دیگر آنها یعنی شوفاژهای پره ای آلومینیومی اطلاع دارید؟
این دو مدل شوفاژ دیواری بر خلاف تفکر مصرف کنندگان سیستمهای گرمایشی، تفاوتهای بسیاری با یکدیگر دارند که از مهمترین آنها میتوان به قیمت تمام شده، شکل ظاهری، جنس تشکیل دهنده و حتی نحوه گرمادهی آنها اشاره نمود.
در اینجا میخواهیم درباره مورد آخر یعنی تفاوت این دو نوع رادیاتور در نحوه پخش گرما در محیط توضیح دهیم.
گرما توسط رادیاتور به دو روش تابشی و جابجائی به محیط اطراف انتقال میابد که در طریقه انتقال به شیوه جابجایی، رسیدن دمای اتاق به حد ایده آل، مستلزم تجمع هوای گرم در قسمت یک سوم بالای اتاق میباشد که تقریبا برای ساکنین منزل غیر قابل استفاده میباشد و برای گرم شدن تمام فضا، بایستی تزریق هوای گرم به داخل اتاق تداوم داشته باشد تا کل نقاط به شکل یکپارچه به دمای مناسب برسند.
اما در گرمایش به روش تابشی همانطور که از نامگذاری آن پیداست گرما به صورت پرتوهای نور به اطراف پرتاب میشود که این گرما توسط اجسام و بدن انسان قابل دریافت میباشد (مانند گرمای خورشید).
طبق تحقیقات و آزمایشات صورت گرفته، گرمای تابشی برای انسان بسیار ملموس تر و بهتر میباشد. در همه انواع مختلف شوفاژهای دیواری اعم از رادیاتورهای پنلی و پره ای، این دو مدل گرمایش وجود دارند اما بایستی گفت که در رادیاتورهای پنلی که به صورت بلوکه هایی از ورقهای صاف و یکدست تولید میشوند، گرمای تابشی بیشتر از نمونه های آلومینیومی میباشد و همین تفاوت در آنها موجب پخش حرارت بسیار مناسب تر در مقایسه با نمونه های دیگر شده است.

مطلب پیشنهادی

خرید رادیاتور پنلی

خرید رادیاتور پنلی فولادی ارزان قیمت

حتما استحضار دارید که انواع رادیاتور پنلی به عنوان ارزان قیمت ترین مدل سیستمهای حرارتی …

دیدگاهتان را بنویسید