آراد برندینگ
خانه / رادیاتور آلومینیومی / قیمت بهترین رادیاتور دیواری آلومینیومی ساخت ایران

قیمت بهترین رادیاتور دیواری آلومینیومی ساخت ایران

چرا دارا بودن علامت استاندارد در رادیاتور های دیواری، یکی از فاکتورهای قیمت فروش این سیستم حرارتی و عامل شناخته شدن آن به عنوان بهترین شوفاژ آلومینیومی ساخت ایران میباشد؟
یکی از معتبرترین مدارکی که هر شرکت تولید کننده برای محرز شدن اصالت کالای تولیدی خود میتواند به مشتری یا خریدار محصول ارائه دهد، علامت استاندارد ایران میباشد.
رادیاتورهای دیواری آلومینیومی بعد از طی مراحل اولیه ساخت در شرکت های تولید کننده، بایستی شرایط سخت آزمایشگاهی را طی نمایند تا از کیفیت و نداشتن مشکلات فنی این نوع شوفاژهای دیواری اطمینان حاصل شود.
اداره استاندارد وظیفه کنترل و صحت آزمایشگاه ها و مراحل تست انواع رادیاتور دیواری آلومینیومی را در تمامی شرکتهایی که زیر نظر این اداره میباشند و استاندارد ملی ایران را برای محصولات خود دریافت کرده اند، بر عهده دارد.
با توجه به گفته های فوق نتیجه میگیریم که بهترین نمونه های رادیاتور دیواری آلومینیومی، مربوط به محصولات شرکتهای تولید کننده با علامت استاندارد ایران میباشند و چنانچه قیمت فروش نهائی این نوع رادیاتورها کمی بیشتر از دیگر نمونه های غیر استاندارد باشد، میتوان از این تفاوت قیمت چشم پوشی نمود و بجای آن از کیفیت رادیاتور خریداری شده اطمینان کامل داشت.

مطلب پیشنهادی

رادیاتور آلومینیومی مشهد

عرضه شوفاژ رادیاتور آلومینیومی مشهد

مصرف بسیار پائین انرژی و گرمادهی بالا در رادیاتور شوفاژ های آلومینیومی، باعث افزایش تعداد …

دیدگاهتان را بنویسید