آراد برندینگ
خانه / رادیاتور ایران / قیمت فروش انواع شوفاژ رادیاتور پنلی ایران

قیمت فروش انواع شوفاژ رادیاتور پنلی ایران

چرا قیمت خرید و فروش انواع رادیاتور پنلی رنگی ساخته شده در شرکت های داخل ایران و شوفاژ دیواری با رنگ سفید متفاوت میباشد؟
یکی از قابلیت هایی که به تازگی شرکتهای سازنده انواع شوفاژ رادیاتور دیواری به محصولات تولید شده در ایران اضافه نموده اند و از آن به عنوان مزیت رادیاتورهای پنلی فولادی یاد میکنند، تولید انواع رادیاتورهای پنلی فولادی با رنگ هایی خاص و به سلیقه خریدار میباشد.
اصلی ترین دلیل متفاوت بودن قیمت خرید و فروش انواع شوفاژ های دیواری رنگی با دیگر نمونه های موجود در بازار تاسیسات، که با رنگ سفید به وفور در تمامی فروشگاه های داخل ایران یافت میشوند، این نکته میباشد که برای رنگ آمیزی طبق سلیقه مشتری بایستی تمام خط رنگ شرکت تولید کننده شوفاژ رادیاتور فولادی، شست و شوی کامل انجام گیرد که مانع از مخلوط شدن دو رنگ با یکدیگر شود، و این عامل باعث اتلاف زمان کاری مفید شرکت و اعمال هزینه های دیگری بر کارخانه میشود.
به همین منظور قیمت فروش شوفاژ رادیاتور رنگی، آنهم در صورتی که متراژ خریداری شده از سمت مشتری کمتر از حد متعارف باشد، به منظور جلوگیری از متضرر شدن شرکت، اختلاف قیمت ناچیزی در معاملات مربوط به رادیاتورهای پنلی رنگی لحاظ میگردد.

مطلب پیشنهادی

رادیاتور دیواری ایران

صادرات شوفاژ رادیاتور دیواری ایران

با توجه به این نکته که کشور ایران دارای منابع عظیم فولاد با کیفیت بالا …

دیدگاهتان را بنویسید