آراد برندینگ
خانه / رادیاتور پنلی / معایب خرید بهترین رادیاتور پنلی مناسب خارجی

معایب خرید بهترین رادیاتور پنلی مناسب خارجی

آیا میدانید که حتی خرید بهترین رادیاتور پنلی خارجی با قیمت های ارزان و مناسب هم میتواند معایب زیادی به همراه داشته باشد؟
در اکثر مواقع، انواع رادیاتورهای پنلی فولادی با برندهای مختلف که ساخت کشورهای خارجی میباشند، توسط بازرگانان و یا شرکتهای وارد کننده ایرانی صورت میگیرد و با توجه به افزایش روزانه شرکت های تولید کننده این نوع رادیاتورهای پنلی در داخل ایران و خارج از ایران، احتمال اینکه بازرگانان پس از مدت کوتاهی برند وارداتی یا نوع رادیاتور پنلی خود را تعویض نمایند و با شرکتهای دیگری که سود بیشتری به آنان میدهند وارد مذاکره شده و محصولات آن شرکت را وارد کنند بسیار زیاد است. در این حالت و با بروز مشکلاتی مانند رنگ پریدگی، سوراخ شدگی یا عوامل نشتی ساز دیگر در انواع رادیاتورهای پنلی خارجی و با توجه به قطع رابطه شرکت وارد کننده با کارخانه اصلی تولید کننده این رادیاتورها، تنها کسی که متضرر میشود، مصرف کننده میباشد که در این صورت چاره ای به جز خرید رادیاتور پنلی جدید برای مصرف کننده برندهای خارجی باقی نمیماند.
پس توصیه میکنیم با توجه به کیفیت عالی در انواع رادیاتورهای پنلی تولید داخل ایران از محصولات داخلی خریداری شود چون در صورت بروز مشکلاتی اینچنینی، دسترسی به شرکت تولید کننده بسیار راحت میباشد.

مطلب پیشنهادی

رادیاتور پنلی مشهد

پخش رادیاتور شوفاژ پنلی مشهد

پیشنهاد اکید فروشندگان شوفاژ های دیواری به خریداران انواع مختلف این رادیاتورها اعم از مدلهای …

دیدگاهتان را بنویسید