آراد برندینگ
خانه / رادیاتور گرم ایران / گرم ایران تولید کننده رادیاتور آلومینیومی مشهد

گرم ایران تولید کننده رادیاتور آلومینیومی مشهد

تنها کارخانه تولید کننده انواع شوفاژ رادیاتور آلومینیومی که در مشهد فعالیت میکند، شرکت گرم ایران میباشد که برای خرید مستقیم محصولات این مجموعه میتوانید از همین طریق اقدام نمائید.
چندین مدل رادیاتور پره ای آلومینیومی در شرکت گرم ایران مشهد تولید و به فروش میرسد که از بهترین آنها میتوان به شوفاژ مدل ترموکالر اشاره نمود.
این رادیاتور آلومینیومی حرارتی بالغ بر ۱۲۵ کیلوکالری در هر ساعت تولید و به محیط انتقال میدهد که در مقایسه با قیمت فروش این محصول، بسیار به صرفه میباشد و استفاده از آن برای پروژه های مسکونی و حتی اداری کاملا به صرفه میباشد.
نمونه دیگری از رادیاتور آلومینیومی که در این مجموعه ساخته میشود، مدل الگانس نام گذاری شده که میزان راندمان حرارتی آن در مقایسه با نمونه قبلی بالاتر بوده و به ۱۶۰ کیلوکالری در هر پره میرسد، اما قیمت این نمونه کمی بیشتر از نمونه رادیاتور ترموکالر میباشد.
قیمت انواع رادیاتورهای آلومینیومی با توجه به ثابت نبودن نرخ ارز و دلار، متاسفانه دقیقا مشخص نیست و برای اطلاع از قیمت روز این سیستم گرمایشی در مشهد و دیگر نقاط ایران میتوانید از طریق شماره های زیر استعلام بگیرید.

مطلب پیشنهادی

فروش رادیاتور پره ای

فروش رادیاتور پره ای گرم ایران

شرکت گرم ایران مشهد، جزو مجموعه های تولیدی با تنوع محصولی بسیار بالاست که انواع …

دیدگاهتان را بنویسید